НОВИНИ

Путін очолив Всеросійський народний фронт

Президента Росії Владіміра Путіна обрали лідером російського громадського руху "Народний фронт "За Росію"", утвореного під час з'їзду Всеросійського народного фронту 12 червня у Москві.

Учасники установчого з’їзду одноголосно  проголосував за створення руху, прийняття статуту та затвердження назви організації.

Виступаючи на з'їзді, Путін заявив, що Народний фронт повинен стати механізмом, який забезпечить народу Росії право домагатися від всіх рівнів влади виконання своїх зобов'язань.

"Росії потрібен внесок кожного. Щира участь у спільній справі облаштування країни. І не завтра, а зараз. Саме тому ми створюємо, вже створилиВсеросійський народний фронт, як громадську організацію, силу, здатну втілити в життя наші плани, волю всіх громадян, здатну об'єднати націю ", - сказав Путін.

Як заявив президент РФ, Фронт повинен стати великим громадським рухом та дати можливість усім громадянам "ставити свої, народні завдання і домагатися їх виконання, зрушувати з місця ті питання, які тонуть у бюрократичному болоті".

Президент зазначив, що ВНФ повинен дати можливість росіянам "напряму вносити свої пропозиції, які потім стануть законами та державними рішеннями".

Режисер Станіслав Говорухін, взявши слово, зауважив, що поставить "саме безглузде питання": "Кого ми оберемо лідером нашого руху?".

 Із залу стали скандувати: "Путін, Путін". "Голосувати будемо? Інших кандидатур немає? Володимир Володимирович, вітаю Вас і співчуваю", - сказав Говорухін.

Президент, у свою чергу, подякував усім за підтримку і довіру.

Співголовами центрального штабу руху став кінорежисер Станіслав Говорухін, співголова "Ділової Росії" Алєксандр Галушка та депутат Держдуми Ольга Тімофєєва.

 Керівник виконкому ВНФ Андрій Бочаров повідомив, що центральний штаб фронту складається з 55 осіб.До його складу увійшли  кінорежисер Карен Шахназаров, перша в світі жінка-космонавт Валентіна Тєрєшкова, дитячий лікар Лєонід Рошаль, художній керівник Маріїнського театру Валєрій Гергієв.

Як відомо, Всеросійський народний фронт був створений з ініціативи Владімира Путіна два роки тому, коли Росія готувалася до парламентських і президентських виборів. Тоді він говорив, що ВНФ буде понадпартійною організацією і об'єднуватиме різних людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.