НОВИНИ

Кожен другий мешканець міста цієї весни взявся за лопату

66% українців цієї весни працювали на городах чи в садах, 59,7% - цього річ посадили картоплю. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва з 17 по 22 травня.

Згідно з опитуванням, цієї весни на своєму городі чи в саду працювали дві третини українців - 66,2%. Ще 9% опитаних працювали на городі чи в саду у родичів або знайомих, а 1,7% працювали за гроші. Зовсім не працювали цієї весни на землі близько чверті респондентів - 27,7%.

Соцопитування також виявило, що більшість українців - 59,7%, цієї весни саджали картоплю на своєму городі. 9,1% опитаних саджали овоч на городі у родичів або знайомих, а 1,2% саджали картоплю за гроші. Не опікувались картоплею цієї весни близько третини українців - 34,9%.

До робіт на землі були залучені як сільські, так і міські жителі. Серед сільських жителів працювали на городі або в саду 92,2% .

 91,1% саджали картоплю на своєму городі. Зовсім не працювали на землі  5,4% сільських жителів, не посадили картоплю - 6,5%.

Серед міських жителів 54,6% працювали на своєму городі чи в саду і 45,8% саджали картоплю на своєму городі. Зовсім не працювали на городі чи в саду цієї весни 37,6% міських жителів, зовсім не саджали картоплю - 47,6%.

У дослідженні взяли участь 2010 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров раніше закликав українців не скиглити на високі ціни, а брати в руки лопату і забезпечувати себе продуктами, зокрема овочами.

Також прем’єр пропонував громадянам вийти з лопатами прибирати сніг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.