НОВИНИ

Гриценко каже, що в об’єднану партію запросили не всіх

«Громадянська позиція» не увійде до складу об’єднаної опозиції. Про це заявив лідер партії Анатолій Гриценко в Івано-Франківську, передає радіо Свобода.

За його словами, це питання обговорювалося на засіданні ради «Громадянської позиції», і «жодна людина не висловила такого бажання, це перше, і друге – відверто скажу: нас ніхто туди не запрошував».

Гриценко додав, що «не було навіть запрошено Катеринчука чи Кириленка, з якими перед парламентськими виборами було укладено угоду, представлену публічно, що вони увійдуть».

Водночас політик зазначив, що вважає «Батьківщину» наразі найбільшою опозиційно партією, здатною впливати на владу.

 «Може подобатися, може не подобатися, але іншої опозиції нема і, боюсь, що не з’явиться до 2015 року інша якась потужна сила, яка зможе завалити цей режим», – сказав  Гриценко.

Як повідомлялось, урочистий об'єднавчий з'їзд ОО «Батьківщина» відбудеться 15 червня у Києві на Михайлівській площі.  На з´їзді  можуть оголосити рішення про введення  голови партії  «Фронт змін»  Арсенія Яценюка до керівних органів партії.

Цьому передуватимуть з’їзди партій «Реформи і порядок» і «Фронту змін», на яких, як очікується, буде ухвалено рішення про ліквідацію партій та вступ членів до «Батьківщинм».