НОВИНИ

Фаріон відзначили літературною премією "за бійцівські якості"

Народного депутата від ВО «Свобода» Ірину Фаріон відзначили премією імені Дмитра Нитченка «За несхибну позицію в житті, за бійцівські якості й зачин» і водночас за проект «Від книги – до мети», повідомили в партії.

Церемонія нагородження лауреатів літературно-мистецьких премій Ліги українських меценатів (ім. В.Близнеця, Б.Нечерди, Д.Нитченка, В.Свідзінського) та літературної премії клубу "Ярославів Вал"  відбулася 11 червня в Національному музеї літератури.

«Я вдячна, що Володимир Загорій та Михайло Слабошпицький (ініціатори преміє - ред) звернули увагу на наш проект «Від книги – до мети». Адже його завдання – показати не лише сучасну українську книгу від наукової до художньої, а й показати суспільству правдивих духовних лідерів», - сказала Фаріон під час отримання відзнаки/

 Лауреат вказала, що метою проекту, є створення медіа-приводів та умов для спілкування автора з читачем у великій залі. Відтак, у рамках проекту вже відбулись зустрічі з 18-ма авторами.

Також премією Дмитра Нитченка «За пропаганду українського друкованого слова» було відзначено Тараса Компаніченка. Знаний музикант, керівник гурту «Хорея козацька» зазначив, що члени Ліги українських меценатів своєю діяльністю, а не «деклараціями про наміри» довели відданість українській справі.

Під час заходу також було нагороджено цілу когорту авторів та митців. Так, третім лавреатом Премії клубу «Ярославів Вал» став Мирослав Дочинець із книгою «Криничар». До нього цією премією було відзначено Василя Шкляра за книгу «Чорний ворон» та Юрія Щербака за роман-антиутопію «Час смертохристів».  

Також «За пошуки нової поетичної мови» було відзначено премією імени Бориса Нечерди Павла Щирицю із поетичною збіркою «Місце Сили».

Премію імени Віктора Близнеця «Звук павутинки» вручено волинській письменниці Надії Гумемнюк за дитячі прозові твори.

Нагадаємо, цьогорічними лауреатами премії імені Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» стали народний депутат Олесь Доній, письменники Михайло Слабошпицький та Петро Воробей, видавці брати Капранови, історик Володимир В’ятрович, публіцист Ігор Лосєв, громадських діяч Олег Демчук та підприємець Тарас Демкура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.