НОВИНИ

"Батьківщина" заявляє, що влада продовжує тиск на її депутатів

Податкова міліція Сумської області розпочала кримінальне провадження проти доньки народного депутата фракції «Батьківщина» Ірини Купрейчик. Про це депутат заявила під час прес-конференції у Сумах, повідомили в партії.

Ірина Купрейчик розповіла, що 18 травня податкова міліція Сумської області розпочала кримінальне провадження  за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах посадовими особами ТОВ «Нива-Агротех», серед яких -  донька народного депутата.

Купрейчик також вказала, що її особисто вже двічі викликали на допит як свідка в справі.

На її переконання,  влада використовує Кримінальний кодекс для політичних переслідувань: «Влада без будь-яких причин притягує людей до відповідальності, а «кишенькові» суди потім виносять «потрібні» вироки», - сказала вона.

В той же час   депутат фракції «Батьківщина» Леонід Ємець на своїй сторінці в  Facebook написав, що ця кримінальна справа вкотре доводить, що влада здійснює системний тиск на опозицію: «До всіх депутатів звертаються з певними пропозиціями, одиниці, без честі та совісті, погоджуються на них. Якщо ж пряники не діють, то застосовують батоги. Починають відкривати кримінальні справи проти родичів депутатів, лідерів громадської думки», - написав він.

 Ємець вказав, що незалежними аудиторами було доведено, що ніяких юридичних підстав для  справи проти доньки народного депутата немає. «Ніяких юридичних підстав у справі щодо Ірини Купрейчик немає, це - тиск на опозиційного депутата», - підкреслив він.

Нагадаємо, лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк заявляв, що влада виділила $100 млн для дискредитації його політичної сили та "скуповування" депутатів.

Ірина Купрейчик, директор ТОВ «Нива-Агротех»,  обиралась в №162 мажоритарному окрузі в Охтирці на Сумщині  від ВО "Батьківщина". Одразу після виборів, Купрейчик тимчасово виїхала за кордон, заявивши про тиск влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.