НОВИНИ

Відпочити за кордоном цього року планує лише 2% українців

68% українців взагалі не планують відпочивати цього року. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Як зазначають соціологи, кількість тих, хто не планує відпочивати (68%), дещо збільшилася порівняно із 2011 роком (66%); кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати складає 21% (2011 року таких було 23%).

Згідно із результатом дослідження, на другому місці за популярністю, як і раніше – відпочинок у Криму, Карпатах та інших місцях України (у 2011 – 16%, у 2013 – 13%). На дачах і в заміських будинках планують провести відпочинок 6% опитаних, в селі у родичів – 4%. Як і попередніх років, кількість тих, хто планує поїздки за кордон складає лише 2% всього населення України

За висновками соціологів, в цілому ситуація залишається практично незмінною, порівняно з літом 2011 року.

Що стосується територіального розподілу, то мешканці Східного регіону більш орієнтовані на відпочинок в межах України (16%), ніж представники інших регіонів: у Центральному таких 13%, Південному – 11%, у Західному – 10%.

Майже однакова кількість орієнтованих на відпочинок на дачах та в заміських будинках в усіх регіонах України: в Центральному – 7%, Східному та Західному – 6%, Південному – 5%.

Не спостерігається різниці між регіонами у кількості тих, хто планує виїзд до сіл – у Центральному, Південному, Східному регіонах – 4%, у Західному – 5%.

Відпочинок за кордоном планують 4% мешканців Західного регіону, 3% – Східного, 2% – Центрального та 1% – Південного регіону.

Найбільша кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати виявлена у Західному (25%) та Південному (24%) регіонах, найменша – у Центральному регіоні (14%). У Східному регіоні так відповіли 23% опитаних.

Опитування проводилося протягом 21-30 червня. Методом інтерв'ю опитано 2 тис. 30 респондентів.    

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.