НОВИНИ

Німецькі лікарі не помітили "сильного прогресу" у Тимошенко

Лікарі німецької клініки "Шаріте" рекомендують Юлії Тимошенко відновити інвазивну терапію. Про це заявив журналістам керівник клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхойпл після спільного огляду Тимошенко з лікарем Аннет Рейсхауер у харківській лікарні.

"На жаль, не спостерігається дуже сильного прогресу в поліпшенні стану пані Тимошенко... Через майже півтора року, коли відбулися всі ці події й у результаті стагнації всього медичного процесу ми повинні були знову висунути припущення про необхідність прийняття інвазивної терапії", - сказав він.

Айнхойпл зазначив, що сьогодні лікарі пояснили Тимошенко необхідність таких заходів.

Вони також обговорили їх проведення з її захисником Сергієм Власенком.

"Ми говоримо в цьому разі про стереотактичні заходи, але також і про можливість оперативного втручання", - сказав Айнхойпл.

Він наголосив, що Тимошенко як і раніше випробовує досить сильний страх, і це значною мірою ускладнює лікування.

Він зазначив, що лікарі в Харкові й весь персонал, що працює з пацієнткою, дуже зацікавлені у прогресі лікування й настроєні дружелюбно.

Айнхойпл зазначив, що німецькі лікарі змогли поговорити з Тимошенко без присутності персоналу і відеокамер.

"Ми розглядаємо ці зміни як правильне гуманне рішення", - сказав він.

Айнхойпл зазначив, що він і Анетт Рейсхауер сьогодні разом із представниками української сторони складуть загальний висновок.

Кроки щодо подальшого лікування будуть намічені після того, як довідаються думку Тимошенко.

Він наголосив також, що Тимошенко має продовжувати лікування в лікарні, її виписка й повернення у в'язницю не було б позитивним рішенням.

Нагадаємо, лікарі клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхойпл і Анетт Рейсхауер у понеділок прибули до центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" у Харкові для продовження лікування Тимошенко.

Німецькі лікарі не відвідували Тимошенко понад 3 місяців.

Нагадаємо, у МОЗ України неодноразово заявляли, що з медичної точки зору необхідності у перебуванні Юлії Тимошенко в ЦКЛ «Укрзалізниці» у Харкові давно немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.