НОВИНИ

Ігор Лосєв: За невтручання Києва на Донбасі виникла інформаційно-ідеологічна "автономія"

Так звані донецькі еліти загнали жителів Донбасу у модифікований варіант совкового заповідника. Завдання здорових сил в українському суспільстві – переконати їх у наявності альтернативи, яка є значно вигіднішою для них, аніж нав’язана модель існування. Про це пише публіцист, доцент НаУКМА Ігор Лосєв у черговому числі «Українського тижня».

«За невтручання Києва на Донбасі де-факто виникла інформаційно-ідеологічна «автономія» в освіті, ЗМІ, публічних видовищах тощо. «Бунтівникам» жорстко, а подеколи й жорстоко давали зрозуміти, що «тут вам не Україна», - пише Лосєв.

«Формувалися нетерпимість до інших «чужих» думок, неприйняття будь-якої критики на адресу регіону, бо критик – це ворог чи агент «антидонбасівських сил». Про Донбас або добре, або нічого... Адже це ідеал і приклад для цілої України. То який же патріотизм можуть демонструвати нині ті його посланці, які вибралися на найвищий всеукраїнський політичний «терикон»? Тільки кланово-олігархічний, себто за визначенням вузькоегоїстичний, де національно-державні інтереси геть не проглядаються»», - зазначає він.

«Натомість найстрашніше, що цінності та порядки, які «донецька еліта» вже три роки насаджує у всій країні, – феодалізм, трайбалізм, пристосуванство, користолюбство тощо – сприймає дедалі більша частина українців, про що, зокрема, красномовно свідчить суттєве зростання кількості охочих потрапити в такі «перспективні» виші, як-от Податкова академія. Бо так простіше жити, а дехто вже й не бачить сенсу опиратися...», - пише Лосєв.

Детальніше читайте у статті «Шахтар – чемпіон! Донбас – патріот!» у № 22 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.