НОВИНИ

Яценюк не знає, скільки "тушок" може бути в його фракції

Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк заявляє, що влада виділила 100 мільйонів доларів для дискредитації його політичної сили.

"Вони вже виділили бюджету  100 мільйонів доларів на мою фракцію. І робота іде дуже активно", - сказав Яценюк.

Він додав, що "ціни на скуповування депутатів піднялися".

"Ви ж бачили, що наші заявили: починали з 3 мільйонів, потім підняли до 5, потім до 7, а на сьогодні вже 10 мільйонів", - зазначив він.

"Вони працюють жорстко і виключно по "Батьківщині", але думаю. Що потім підуть по інших опозиційних (фракціях)", - додав Яценюк.

За словами Яценюка, завданням влади є розкол фракції Батьківщина.

На питання, скільки ще людей найближчим часом можуть вийти з фракції "Батьківщина", Яценюк сказав:

"Я не знаю, скільки у фракції подонків і не можу заглянути кожному у душу. Я знаю, що люди, які клянуться на Біблії, повинні мати в собі щось людське".

Водночас він запевнив, що фракція встоїть попри тиск.

Коментуючи заяву Володимира Купчака, який вийшов з фракції у четвер, про те, що Яценюк нібито особисто погрожував йому фізичною розправою, той  сказав:

"Я не встиг (пригрозити), але мені дуже хотілося б дати йому по морді. Я знаю, що він взяв 5 мільйонів доларів і збрехав народу України, коли поклав руку на Біблію і прийняв присягу. Він пішов з фракції, тому що він - політична проститутка".

Нагадаємо, 6 червня народні депутати фракції "Батьківщина" В'ячеслав Кутовий і Володимир Купчак вийшли з фракції "Батьківщина".

Згодом окремі опозиціонери заявили, що їм пропонували від 3 до 5 мільйонів доларів за вихід з фракції.

Наступного дня екс-спікер парламенту Володимир Литвин заявив, що існує ще чотири неоголошених заяви про вихід депутатів з фракції "Батьківщина".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.