НОВИНИ

УНІАН та ТВі вирішили не писати, що їхнє керівництво зарахували до ворогів преси

Інформаційне агентство УНІАН не розмістило повідомлення про головних «ворогів преси» за версією Незалежної медіа-профспілки України та Інституту масової комунікації. Про це повідомила український представник міжнародної правозахисної організації «Репортери без кордонів» Оксана Романюк.

Окрім того, на сайті телеканалу ТВі, розмістили новину, в якій не згадали про засновника цього ЗМІ, народного депутата Миколу Княжицького, який також увійшов до рейтингу.

«Власники і люди причетні до керівництва цих медіаструктур потрапили до рейтингу ворогів преси. І я вважаю, що (замовчування інформації про це) є ознакою прямої цензури даних людей. Пан Ткаченко і пан Княжицький по праву посіли місця в рейтингу ворогів преси, оскільки події сьогоднішнього дня це підтвердили», –  заявила Романюк.

Як повідомлялося, результати антирейтингу «Вороги преси в Україні 2012» організатори дослідження оголосили 6 червня, у День журналіста.

У ньому, зокрема, – засновник ТВі, народний депутат від опозиції Микола Княжицький та генеральний директор холдингу «1+1 медіа», до якого належить УНІАН, Олександр Ткаченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.