НОВИНИ

Опозиціонери звинувачують Рибака у кнопкодавстві

Голова Верховної Ради Володимир Рибак та перший віце-спікер Ігор Калєтнік проголосували під час вечірнього засідання ВР з місць, не обладнаних засобами для голосування. Про це заявив депутат від Батьківщини Олександр Бригинець на своїй сторінці у Facebook.

"Серед кнопкодавів виявився і Рибак, який сидів на місці, не обладнаному терміналом для голосування, але його голос в системі "Рада" поданий як голос «ЗА». Що говорити про боротьбу з кнопкодавством, якщо сам спікер кнопкодав?! До речі, це ж стосується і першого віце-спікера Калєтніка", - написав Бригинець.

"Я не кажу вже про десятки інших регіоналів, які одночасно і брали участь у фізичному протистоянні з нами, і нібито голосували", - додав депутат.

Нагадаємо, у четвер опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради, вимагаючи особистого представлення Януковичем свого щорічного послання, з чіткою відповіддю на питання, куди він інтегрує Україну - у Євросоюз,чи в Митний союз.

Опозиція також вимагала призначення довиборів у п'яти округах і позачергових виборів у Києві на 27 жовтня та повторного голосування за денонсацію угоди з Кіпром.

Згодом спікер Володимир Рибак відкрив засідання з гостьової ложі. Депутати з провладних фракцій проголосували кілька постанов про призначення суддів. Журналісти помітили випадки кнопкодавства під час цих голосувань.

Депутати від опозиції увесь час намагались прорватися до ложі, з якої вів засідання Рибак. Час від часу між депутатами з більшості та опозиції виникали сутички, які тривали і після закриття засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.