НОВИНИ

Мер Запоріжжя не дозволить ставити новий пам’ятник Сталіну

Мер Запоріжжя Олександр Сін не дозволить ставити новий пам’ятник Сталіну, поки компартія не приведе в належний порядок документацію на його встановлення. Про це він заявив сьогодні, 7 лютого, на прес-конференції.

«Я вивчив законодавчу базу цієї історії з пам'ятником Сталіну і дійшов висновку, що він встановлений незаконно. Два тижні тому ми написали звернення в компартію і у мене була зустріч з Бабуріним. Ми зробили з ним висновок: поки приміщення не буде приведено в порядок відповідно до документації, воно не буде введено в експлуатацію. Ми нічого не дамо будувати наново. Потрібно було законно усунути пам’ятник, але люди, які це зробили, видно не думали, що знайдуть підтримку у міської влади. А даремно. Хід розслідування я не маю права коментувати і втручатися теж не буду. Але ще раз повторю - пам'ятник Сталіну встановили незаконно», – зазначив Олександр Сін.

Раніше про незаконність встановлення пам’ятника Сталіну в Запоріжжі заявляв губернатор області Борис Петров. Він стверджував, що в проекті офісу КПУ цього бюсту немає.

Нагадаємо, 28 грудня 2010 року невідомі пошкодили бюст Сталіна в Запоріжжі, відрізавши йому голову. Пізніше, в новорічну ніч, відбувся вибух на території Запорізького обкому КПУ, унаслідок чого пам’ятник Сталіну було повністю зруйновано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги