НОВИНИ

Слідство у справі Щербаня знову призупинили

Досудове слiдство у справi про вбивство народного депутата Євгена Щербаня в 1996 роцi призупинено. Про це повiдомив захисник екс-прем'єра Сергiй Власенко.

"Його призупинено згiдно з постановою (слiдчого Генпрокуратури – Ред.) вiд 21 травня", –  повiдомив Власенко.

Нагадаємо, 18 січня генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що розслідування кримінальної справи щодо вбивства народного депутата Євгена Щербаня у 1996 році завершено і Тимошенко «вручено підозру» в організації цього злочину.

Однак 19 березня начальник Головного управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ Андрій Курись повідомив, що Генпрокуратура продовжила терміни розслідувань у кримінальному провадженні про вбивство Щербаня.

Також 26 квiтня постановою слiдчого Генпрокуратури слiдчi дiї у справi про вбивство народного депутата Євгена Щербаня в 1996 роцi, в органiзацiї якого прокуратура пiдозрює екс-прем'єра Юлiю Тимошенко, були припиненi у зв'язку з регламентованими законодавством термiнами, необхiднiстю виконання дiй у рамках мiжнародно-правових доручень. 

Однак 13 травня Генеральна прокуратура України припинила слідство у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня. Проте того ж дня у ГПУ заявили, що вже відновили слідство у справі Щербаня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.