НОВИНИ

Тимошенко відмовляється їхати у суд у справі ЄЕСУ

Юлія Тимошенко просить Київський районний суд Харкова розглядати клопотання захисту у справі щодо діяльності корпорації Єдині енергетичні системи України за її відсутності на судовому засіданні. Про це повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

 «У нас позиція не змінювалася. Юлія Володимирівна подала заяву про те, що вона в черговий раз, на моїй пам’яті, сімнадцятий, вимагає розглянути заяву про закриття цієї справи. Для того, щоб зняти інсинуації з затягуванням та перезатягуванням, вона написала заяву, що дає згоду суду розглянути це питання за її відсутності», - сказав Власенко.

Нагадаємо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року.

Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була присутньою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.