НОВИНИ

У Білорусі запровадили ідеологічний контроль за концертами

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка підписав указ, відповідно до якого для проведення культурно-видовищних заходів у країні необхідно отримати гастрольне посвідчення від ідеологів.

"Указом передбачається, що організатор зобов'язаний отримати посвідчення на право організації та проведення культурно-видовищного заходу на території Республіки Білорусь (гастрольне посвідчення) в управлінні ідеологічної роботи, культури та у справах молоді обласного виконкому (Мінського міськвиконкому)", - повідомили в прес-служби глави Білорусі.

На захід за участю білоруських і зарубіжних або виключно зарубіжних виконавців гастрольне посвідчення видається із сплатою державного мита до спеціального фонду президента Білорусі для підтримки талановитої молоді. На захід за участю білоруських виконавців гастрольне посвідчення буде видаватися безкоштовно.

"Даним нормативним правовим актом також надано право проведення культурно-видовищних заходів в Республіці Білорусь іноземним громадянам, особам без громадянства, іноземним та міжнародним організаціям", - сказано в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.