НОВИНИ

Рада повернеться до законопроекту про мирні зібрання у вересні

Проект закону про мирні зібрання скоріш за все розглядатиметься в першому читанні на наступній сесії Верховної Ради у вересні. Про це заявив голова комітету з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, народний депутат від УДАРу Валерій Пацкан, повідомили в партії.

"Ми зараз будемо проводити роз'яснювальну роботу щодо тексту законопроекту. Протягом двох-трьох тижнів ми подамо законопроект на реєстрацію і вже в першому читанні парламент його розгляне у вересні місяці", - сказав Пацкан на засіданні комітету 5 червня.

Він повідомив, що в законопроекті, який готується робочою групою, вже врахована значна кількість пропозицій громадських організацій.

Він нагадав, що робоча група працює над відповідним проектом закону про мирні зібрання вже майже півроку та «зважено ставиться до всіх пропозицій, які надходять від громадських організацій». "Нам потрібна конструктивна робота з громадськістю для того, щоб якомога швидше внести узгоджений проект закону на розгляд сесійної зали. Закон потрібно ухвалити якомога швидше. Але він не має ставати на заваді мирним зібранням", - додав народний депутат.

Пацкан також наголосив, що сьогодні 5 червня було спеціально проведене розширене засідання комітету, щоб потім не було звинувачень, що законопроект розробляється таємно чи підкилимно.

Нагадаємо,раніше  правозахисник заявляли, що українська влада прагне реанімувати скандальний законопроект №2450, який обмежує свободу мирних зібрань в Україні.  

У вересні 2012 року законопроект про мирні зібрання викликав хвилю протестів. ВР тоді відклала розгляд документу.В Комітеті ВР з прав людини відзначили необхідність “вдумливо" попрацювати над законопроектом про мирні збори

Читайте також: Жодних протестів. Режим Януковича готується унеможливити повторення Помаранчевої революції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.