НОВИНИ

Міносвіти дозволило абітурієнтам вступати одразу на другий курс

Міністерство освіти і науки внесло зміни до умов прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, якими передбачено прийом на другий курс вступників, які здобули повну загальну середню освіту (випускники 11 класів), для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

У роз’ясненнях департаменту вищої освіти  міністерства зазначається, що прийом може здійснюватися на вакантні місця ліцензованого обсягу відповідного напряму підготовки (спеціальності) на конкурсній основі.

Згідно з умовами прийому, такі вступники подають заяви про участь у конкурсному відборі на навчання у строки, визначені правилами прийому до вищого навчального закладу.

Також умови прийому доповнено пунктом, відповідно до якого, вищі навчальні заклади матимуть право приймати на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або бакалавра за іншим напрямом підготовки (спеціальністю) у межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до правил прийому до вишу.

Для цього виші, з урахуванням умов прийому, мають розробити і затвердити порядок конкурсного відбору й зарахування таких категорій осіб та відобразити його у правилах прийому до ВНЗ.

Нагадаємо, від 3 червня в Україні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання. Результати тестування абітурієнти використовуватимуть під час вступної кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.