НОВИНИ

Янукович про меморандум з МС: Хотів би, щоб ми не лякали себе тим, що ми підписуємо

Меморандум про поглиблення взаємодії між Україною та Євразійською економічною комісією повинен сприяти зміцненню економічних зв'язків між Україною і країнами Митного союзу (МС). Про це в Сумах заявив президент Віктор Янукович.

"По-перше, я хотів би, щоб ми самі себе не лякали тим, що ми підписуємо", - сказав Янукович, відповідаючи на питання журналістів.

Янукович нагадав, що в України і країн МС є значний потенціал для співпраці, і це потрібно використовувати для зростання економіки.

"Побудувати таку модель, яка б створювала умови для зростання економіки. І саме на це спрямовані наші дії", - підкреслив президент.

"Безумовно, ці зв'язки, які є, потрібно розвивати, їх не потрібно консервувати", - додав він.

У той же час, кажучи про європейський вектор Києва, Янукович нагадав, що він закріплений у стратегії внутрішньої і зовнішньої політики України.

"Інтриги, які навколо цього ведуть деякі політичні сили - ми вже до них звикли", - додав президент, підкресливши, що такий підхід не сприяє розвитку країни.

"Ми будемо крок за кроком йти вперед", - додав він.

Нагадаємо, 31 травня Україна підписала з Митним союзом меморандум про поглиблення співпраці.

Наступного дня Кабінет міністрів оприлюднив текст документу. В останньому, зокрема, зазначається, що Меморандум не є міжнародним договором і, відповідно, не створює прав та зобов'язань, які регулюються міжнародним правом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.