НОВИНИ

У Януковича пояснили, що його виступ у Раді з посланням залежить від опозиції

Президент Віктор Янукович готовий особисто представити у парламенті своє послання. Про це сьогодні на брифінгу заявив постійний представник президента в парламенті, депутат Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

"Послання президента є у Верховній Раді. Президент висловив готовність представити його особисто, звичайно ж, у форматі виступу, а не зачитування всього тексту, оскільки текст має об'ємний вигляд, і зачитати його просто фізично неможливо в пленарному режимі", - сказав Мірошниченко.

За його словами, виступ президента в парламенті залежатиме від народних депутатів. "Чи готова опозиція дати можливість президентові виступити?", - додав він.

"Це питання поки що залишається відкритим. Ніяких конструктивних пропозицій від опозиції поки що ми не чули", - зазначив Мірошниченко.

Нагадаємо, 3 червня голова Верховної ради Володимир Рибак заявив, що послання президента до ВР надійшло, і воно роздається усім депутатам. Водночас лідер фракції ПР Олександр Єфремов заявив, що ще не бачив послання глави держави.

Як відомо, Конституція  передбачає щорічні виступи президента з посланням у ВР.

Востаннє Віктор Янукович виступав з трибуни парламенту з посланням в лютому 2012 року. Тоді президент, вже перебуваючи на трибуні, кілька хвилин не міг розпочати свій виступ, оскільки опозиція скандувала: "Юлі - волю!", закликаючи тим самим звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко, засуджену до семи років ув'язнення.

Після цього інциденту звернення Януковича до парламентаріїв були письмовими, що, на думку опозиції, є порушенням.

Цьогоріч у травні президент Віктор Янукович був присутнім на церемонії складення присяги новопризначеними суддями Конституційного Суду в Раді. Опозиція знову  зустріла його вигуками "Юлі - волю!", а провела, скандуючи, "Банду геть!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.