НОВИНИ

Регіонали хваляться, що їх кандидати перемогли на виборах мерів у 6 містах

На позачергових виборах міських голів 2 червня 2013 в Криму, Закарпатській, Київській, Луганській, Миколаївській та Чернівецькій областях перемогли 6 кандидатів, які були висунуті і підтримані Партією регіонів. Про це повідомляє прес-служба політсили.

Так, на посаду голови Ялтинської міської ради (Крим) більшість проголосувала за кандидата від Партії регіонів, секретаря Ялтинської міськради Сергія Ілаша.

На виборах міського голови Василькова (Київська обл.) переміг голова Васильківської міської організації Партії регіонів Володимир Сабадаш.

На виборах голови Алчевської міської ради (Луганська обл.) перемогу здобув перший заступник голови Алчевської міськради Володимир Косюга.

На виборах в Берегівської міської ради (Закарпатська обл.) переміг перший заступник міського голови Берегівської міськради Золтан Бабяк.

Більшістю голосів обрано голову Вознесенської міської ради (Миколаївська обл.) - першого заступника голови Вознесенської міськради з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Лукова.

Головою Новодністровської міської ради (Чернівецька обл.) обраний кандидат від Партії регіонів Володимир Мельник.

Як відомо, 2 червня 2013 на території 117 сіл, селищ, міст 25 регіонів України відбулися позачергові вибори, на яких обирали 102 сільських, 9 селищних та 6 міських голів.

У прес-службі партії зазначили, що серед новообраних 117 сільських, селищних, міських голів більшість представляють висуванці Партії регіонів - 101 особа. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.