НОВИНИ

  ▪   Оксана Хмельовська

За час курсування Hyundai за компенсацією до Укрзалізниці звернулось 7 тис. пасажирів

За період курсування швидкісних потягів категорії Інтерсіті+ за компенсацією різниці вартості проїзду у зв'язку із заміною поїздів до Укрзалізниці звернулося 7 тис. пасажирів. Про це у відповідь на запит Тиждень.ua повідомили у Державній адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця).

Загальна сума виплат за цей період (травень 2012 – травень 2013 рр.) склала 871 тис. грн.

В Укрзалізниці запевняють, що за цей період «компенсацію у різниці вартості проїзду у зв'язку із заміною вищевказаних поїздів на поїзди нижчої категорії, отримало 7 тис. пасажирів».

«Щодо загальної суми, яку відшкодувала Укрзалізниця пасажирам усіх поїздів за зазначений період (травень 2012 – травень 2013 років) заміна складу пасажирських поїздів або окремих груп вагонів з однієї категорії на іншу не здійснювалися», –  йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що запуск потягів Hyundai відбувся 27 травня 2012 року. Поїзди не витримують не лише морозної зими, а й весни, ламаються один за одним і простоюють годинами.

У січні Укрзалізниця заявила, що відшкодувала пасажирам понад 800 тис за запізнення Hyundai. Однак, за інформацією зМІ, суди відмовляються відшкодовувати збитки постарждалим від поламаних Hyundai.