НОВИНИ

  ▪   Валерія Бурлакова

На виборах у Василькові фіксують нові порушення

На деяких дільницях у Василькові відсутні журнали реєстрації представників ЗМІ. Подекуди у списках виборців присутні особи, які вже померли. Про це в коментарі Тиждень.ua розповів кандидат від опозиції Сергій Сабов.

За його словами, вранці на найбільшій дільниці міста № 32185 зачинили вхідні двері і не впустили всередину спостерігачів і самого кандидата. Коли він звернувся до міліції, правоохоронці пояснили йому, що двері зачинили за наказом голови дільниці. Сабова впустили туди тільки о 8:00.

«Таким чином, коли на цій дільниці відкривали сейф із бюлетенями, там не було нікого, хто міг би засвідчити, що сейф був опломбований, що була належна кількість бюлетенів», – пояснив опозиційний кандидат.

Також Сабов відзначив ще два поширені порушення.

«По-перше, на кількох дільницях немає журналу фіксації представників преси та спостерігачів, і члени комісії записують їх просто на папірцях, не документуючи ані номера посвідчення, ані підпису цих осіб. Крім того, на дільниці № 32185 у списках є люди, які померли», – розповів кандидат.

До того ж, як повідомив Тиждень.ua один зі спостерігачів, на дільниці № 32180 намагалася проголосувати людина з київською пропискою.

«Чоловік перебував у нетверезому стані. В результаті, його затримала міліція», – розповів спостерігач.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 червня у Василькові (Київська обл.), Алчевську (Луганська обл.) та Ялті відбуваються вибори мера.