НОВИНИ

У Януковича після обвалу балкону вирішили жорстко перевірити всі санаторії

За кожним фактом виявлення порушень у оздоровчих закладах з боку президента будуть вживатися жорсткі дії. Про це 1 червня на пресс-конференції заявив уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко.

Він нагадав, що на початку травня Янукович доручив органам центральної та місцевої влади забезпечити якісний та безпечний відпочинок дітей влітку поточного року.

"Тому даний трагічний факт (обвал балкона у кримському санаторії "Юність", внаслідок чого постраждали діти. – Ред.) ми оцінюємо якневиконання доручення президента щодо забезпечення безпеки дітей", – заявив чиновник.

За його словами, звіти, які надійшли з боку уряду і місцевих адміністрацій, не вказували на те, що є якісь суттєві проблеми.

Також Павленко заявив, що перевірку правоохоронними та контролюючими органами буде проведено не лише у "Юності", а й в усіх без винятку дитячих санаторіях.

"За кожним фактом виявлення порушення невідповідності закону того чи іншого оздоровчого закладу, переконаний, з боку президента будуть вживатися жорсткі дії", - зазначив Павленко.

При цьому уповноважений з прав дитини не виключив, що під час такої перевірки "буде виявлено порушення, на які окремі посадові особи "закрили очі".

Павленко нагадав, що персональна відповідальність за проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку лежить на головах обласних державних адміністрацій і Міністерстві соціальної політики".

"Я звернувся до Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури з вимогою забезпечити повне і неупереджене розслідування трагічної події, що сталася в дитячому санаторії "Юність" у Сімеїзі", – зауважив Павленко.

Як повідомлялось, у Криму затримали лікаря санаторію, де впав балкон з дітьми. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.