НОВИНИ

Янукович доручив посилити захист дітей, усиновлених іноземцями

Президент України Віктор Янукович підписав низку документів, які передбачають додаткові заходи щодо посилення гарантій захисту прав дітей. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, з метою сприяння реалізації прав і законних інтересів дітей Президент підписав Указ "Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей".

 "Указ містить ряд завдань для центральних та місцевих органів влади щодо поліпшення медичної допомоги дітям, соціального захисту сімей з дітьми, якості занять у позашкільних закладах освіти, а також захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті із законом", - зазначається в повідомленні.

З метою посилення захисту прав та законних інтересів дітей, які усиновлені іноземцями та проживають за межами України, Янукович дав доручення "Щодо удосконалення діяльності зі здійснення нагляду за дотриманням прав дітей, які усиновлені іноземцями та проживають за межами України".

Задля утвердження здорового способу життя дітей, організації їх дозвілля і фізичного виховання президент дав доручення щодо забезпечення сприяння в організації та проведенні у 2013 році і наступних роках змагань з футболу серед дітей, передбачивши проведення фінальних футбольних матчів на центральному стадіоні "Міжнародного дитячого центру "Артек".

Як повідомлялось, Янукович списав привітання з Днем захисту дітей в Азарова з 2012-го і 2010-го років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.