НОВИНИ

Яценюк пообіцяв продовжувати акції "Вставай, Україно!"

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вірить у перемогу опозиції, тому акції «Вставай, Україно!» будуть і далі проводитися в Україні. Про це заявив журналістам в Донецьку лідер опозиції Арсеній Яценюк, коментуючи листа Тимошенко «День Європи».

У своїй відповіді Яценюк послався на лист, який отримав від екс-прем'єра.

«Вчора я отримав лист від Юлії Володимирівни. У своєму листі вона написала 3 пункти: перше - вона повністю підтримує опозицію; друге - вона підтримує угоду, яка підписана; третє - вона стурбована, як людина, тим радикалізмом і тієї бійкою, яку влаштувала Партія регіонів на акції «Вставай, Україно!» своїми антифашистськими маршами і четверте - вона вірить в нашу перемогу», - сказав А.Яценюк. При цьому додав: «Тому, я думаю, що в такому ракурсі ми і далі працюємо».

На уточнююче запитання, чи означає це подальше проведення протестних акцій опозиції в країні, він відповів: «Звичайно!».

Як повідомлялося, 27 травня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала опозицію та владу припинити акції протесту і публічно ініціювати «круглий стіл порозуміння».

Читайте також Вона пише: Тимошенко сплутала карти опозиції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.