НОВИНИ

Донецькі міліціонери рапортують, що крім невеликого мордобою, мітинг опозиції пройшов без ускладнень

У Донецьку завершилася акція опозиції "Вставай, Україно!" Грубих порушень громадського порядку не зафіксовано. Про це повідомляє прес-служба МВС у Донецькій області.

Правоохоронці зазначили, що акція "Вставай, Україно!" за участі приблизно 800 громадян, половина яких приїхала з Києва та інших міст, почалася приблизно о 16:00.  

Під час маршу колона учасників акції, "відмовившись від запланованого руху по тротуару, вийшла на проїжджу частину центральної вулиці Артема".

"В результаті інтенсивний рух транспорту на 15-20 хвилин був припинений", - заявили в міліції.

"Після того, як колона учасників акції рушила до будинку обладміністрації, на площі Леніна біля наметів з політичною атрибутикою залишилися по декілька осіб. Між двома з них на ґрунті неприязних відносин виник конфлікт: донеччани 23-х і 51-го років вступили в словесну перепалку, а потім пустили в хід кулаки. Наряд міліції, що перебував неподалік, супроводив обох чоловіків до Ворошилівського райвідділу, де вони в цей час дають свідчення", - йдеться у повідомленні.

Відомості про даний факт внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань, вирішується питання кваліфікації діянь учасників конфлікту.

Як повідомлялось, 31 травня опозиція провела у Донецьку акцію «Вставай, Україно!». За підрахунками політиків, в акції взяло участь більше 3 тисяч людей.

Головне управління МВС у Донецькій області пропонувало журналістам отримати помаранчеві жилети і заявило про готовність виділити міліціонерів для охорони під час висвітлення акції опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.