НОВИНИ

Кличко заявив, що опозиціонери узгодили кандидатуру єдиного кандидата в мери Києва

Лідер партії УДАР Віталій Кличко заявляє, що в опозиції є узгоджена кандидатура на вибори мера Києва, однак політик не назвав її.

"Я не повноважний озвучувати узгодженого кандидата від опозиції. Для цього повинні сидіти поруч інші представники опозиційних сил. І ми повинні зробити заяву, що та чи та кандидатура є погодженою для всіх трьох опозиційних сил на виборах мера", - сказав Кличко.

На уточнююче запитання, а чи є така кандидатура у опозиційних політичних сил, лідер "УДАРУ" відповів ствердно: "Так".

Нагадаємо, Конституційний суд України прийняв рішення, що вибори в Києві повинні проводитися одночасно з місцевими виборами у жовтні 2015 році.

Опозиція має намір просити  Венеціанську комісію оцінити правові аспекти  рішення КС.

На думку  народних депутатів від фракції «Батьківщина» Юрія Одарченка та Олександра Чорноволенка, рішення КС не перешкоджає призначенню Верховною Радою позачергових виборів Київської міської ради і мера Києва.

Водночас опозиціонери зареєстрували законопроект, яким пропонують провести вибори мера Києва та депутатів Київради 27 жовтня цього року.  

Голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що у Києві не будуть проводитися вибори ні мера, ні депутатів міськради до 2015 року. 

Як відомо, 2 червня завершується визначений Конституцією України термін повноважень Київської міської ради та мера столиці. Крім цього, повноваження депутатів Тернопільської обласної ради завершується у березні 2014 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.