НОВИНИ

Опозиція "прикрасила" Донецьк малими наметами, регіонали - великою сценою

У Донецьку опозиція встановила більше 20 агітаційних наметів за маршрутом запланованої на сьогодні акції «Вставай, Україно!» - від Театру опери та балету - до пам'ятника Тарасові Шевченку.

Намети опозиційних партій «Батьківщина», «УДАР» і «Свобода» були встановлені сьогодні вранці.

Мітинг опозиція розпочнеться о 16.00 біля пам'ятника Т. Шевченка. Йому передиватиме мирна хода від будівлі театру вздовж вулиці Артема.

Тим часом влада у безпосередній близькості від пам'ятника Шевченка, біля будівлі Донецької облдержадміністрації, встановила прикрашену сцену для проведення свята, присвяченого Дню захисту дітей. Тут пройде «Свято морозива».

А біля школи у провулку Орєшкова стоїть автобус з символікою молодіжного крила Партії регіонів - Всеукраїнської молодіжної організації «Молоді регіони». На цьому автобусі школярів планують підвезти до будівлі Донецької обласної державної адміністрації для того, щоб вони взяли участь у «Святі морозива».

Як відомо, сьогодні опозиція проведе у Донецьку акцію «Вставай, Україно!».

Головне управління МВС у Донецькій області пропонує журналістам отримати помаранчеві жилети і готове виділити міліціонерів для охорони під час висвітлення акції опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.