НОВИНИ

Донецька міліція пропонує журналістам на акцію опозиції спецжилет і міліціонера для охорони

Головне управління МВС у Донецькій області пропонує журналістам отримати помаранчеві жилети і готове виділити міліціонерів для охорони під час висвітлення акції «Вставай, Україно» в Донецьку 31 травня. Про це «Острову» повідомили у прес-службі Головного управління МВС України в Донецькій області.

«Ми проводимо так зване дослідження і для цього пропонуємо всім бажаючим журналістам, щоб не вийшло, як у Києві, звернутися в міліцію: отримати помаранчевий жилет і, якщо буде бажання журналіста, йому буде виділений міліціонер для охорони», - сказали в прес-службі.

Нагадаємо, під час мітингу опозиції в Києві 18 травня група спортивних молодих людей завдала тілесні ушкодження журналістці 5-го каналу Ольги Сніцарчук і фотографу газети "Коммерсант-Украина" Владу Содель, які висвітлювали акцію. Міліція при цьому не перешкоджала молодикам.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що необхідно розробити заходи щодо додаткового захисту журналістів під час масових заходів.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко повідомив, що в МВС пройшло засідання експертної ради, на якому обговорювалося питання додаткового захисту журналістів.

«Ми також думали, що, можливо, куртки їм роздати такі, як у «даішників», тільки з написом «Преса». Але ви ж знаєте, наші провокатори наступного разу роздадуть таких курток більше, ніж журналістів у нас в державі », - сказав Захарченко.

Як відомо, сьогодні опозиція проведе у Донецьку акцію «Вставай, Україно!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.