НОВИНИ

Німецький експерт: українське керівництво не сприйняло ані духу, ані букви критики ЄС

Українська влада намагається мінімальними зусиллями добитися підписання угоди про асоціацію на саміті Східного партнерства в листопаді. Про це у статті для Der Tagesspiegel пише керівник дослідницької групи з питань Росії та СНД в німецькому дослідницькому центрі Stiftung für Wissenschaft und Politik Сьюзен Стюарт.

«Хоча точний сценарій розвитку подій (в Україні – Ред.) залишається неясним, очевидно все ж, що політична еліта в основному займається захистом свого політичного та фінансового майбутнього. Це супроводжується подальшим обмеженням свободи ЗМІ. Кілька проведених реформ не можуть служити фіговим листком для внутрішньополітичного розвитку, який, за демократичними та правовими нормами ЄС жодним чином не є справедливим», - переконана аналітик.

«Українське керівництво не прийняло ні духу, ні букви критики ЄС, не кажучи вже про те, що воно не зробило жодних серйозних кроків для виправлення ситуації. Воно намагається з мінімальними зусиллями досягти укладення угоди, щоб потім скористатися асоціацією більше символічно, ніж по суті – для своїх внутрішніх і зовнішньополітичних цілей. Якщо ці умови до листопада не зміняться, з боку ЄС було б необачно підписувати угоду», - вважає Стюарт. 

Читайте також: Секретар Венеціанської Комісії: “Київ має достатньо часу, щоб виконати вимоги ЄС”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.