НОВИНИ

Міськрада Сум вирішила демонтувати два пам’ятники Лєніну

Сумська міська рада на сесії 29 травня прийняла рішення про демонтаж пам'ятників Лєніну біля будинку культури "Хімік" та в урочищі Дуровщина. Про це повідомляють місцеві інтернет-видання.

"Управлінню капітального будівництва здійснити роботи з демонтажу пам'ятника - погруддя Лєніна на вулиці Миру, 28 і пам'ятника, який розташований в урочищі Дуровщина", - йдеться у рішенні, за яке проголосував 51 вз 70 присутніх у сесійній залі депутати.

Перед голосуванням депутат міської ради від фракції КПУ Наталія Дейниченко намагалася зняти з голосування питання про демонтаж пам'ятників Лєніну, вважаючи, що розгляд даного питання не належить до компетенції міської ради. Але депутати не підтримали цю пропозицію і вирішили розглядати на сесії дане питання.

Згідно з рішенням міськради, після демонтажу погруддя Лєніна буде передано міськкому КПУ, а пам'ятник переплавлять на постамент засновнику міста Суми - Герасиму Кондратьєву.

Нагадаємо, у Сумах міська рада на позачерговій сесії 17 квітня підтримала ідею демонтажу пам'ятника Леніну, який розташований біля будинку культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».

У лютому  народний депутат від ВО «Свобода»  Ігор Мірошниченко виступив ініціатором знесення пам'ятника Леніну в місті Охтирка Сумської області.

Пізніше мер Сум Геннадій Мінаєв висловився за знесення двох аналогічних пам'ятників в обласному центрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.