НОВИНИ

Влада Донецька просить опозицію заради дітей не мітингувати під її вікнами

Донецька міська влада просить опозицію перенести проведення акції «Вставай, Україно!» 31 травня з площі біля Донецької міськадміністрації на центральну площу ім. Леніна. Про це повідомив начальник управління зі зв'язків з громадськістю Донецької міської ради Максим Ровінський.

Він зазначив, що 31 травня на площі біля Донецької ОДА проводитимуться заходи, присвячені Дню захисту дітей.

За його словами, ці заходи є обласними, і область перенести їх не може, у зв'язку з тим, що там залучені спонсори.

«Тому місто просить опозицію перенести акцію на площу ім. Леніна», - сказав Ровінський.

Площа ім. Леніна є тим місцем, де проводяться великі заходи, такі як мітинги, паради і демонстрації.

Як повідомлялося раніше, 28 травня опозиція подала офіційну заявку до Донецької міськради на проведення акції «Вставай, Україно» на 31 травня. Передбачається, що від театру опери та балету опозиція проведе мирну ходу до Донецької облдержадміністрації.

Крім того, в Донецькій облорганізації ВО "Батьківщина", яка також подала заявку на проведення акції, уточнили, що попросили мера Донецька Олександра Лук'янченка на час мирної ходи - з 16.00 до 17.00 31 травня - перекрити рух автотранспорту по вул. Артема від театру опери та балету до бібліотеки ім. Крупської.

25 травня голова Донецької ОДА Андрій Шишацький на конференції Донецької обласної організації Партії регіонів сказав, що проти акції опозиції в Донецьку виступатимуть так само, як проти фашизму.

Однак  27 травня Шишацький заявив, що журналісти перекрутили його репліку.

"Вони перекрутили одне слово: з "відповіді" на "відсіч". З нічого зробили сенсацію", - сказав Шишацький, додавши, що деякі журналісти "почули те, що вони хотіли почути".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.