НОВИНИ

Суд виправдав активістів, які блокували будівельний кран в Гостинному дворі

Подільський районний суд виправдав двох активістів, які заблокували роботу будівельного крану в Гостинному дворі в Києві. Відповідне рішення суд ухвалив 28 травня, повідомив активіст Ігор Луценко.

"Суд не знайшов порушень громадського порядку в наших діях. В адміністративному протоколі, який на нас склала міліція значилась ст. 173 (дрібне хуліганство – ред.), а саме нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян. Нічого такого ми не робили", - сказав Луценко.

Нагадаємо, 26 травня під час акції “З’єднаємо живим ланцюгом Гостинний двір” троє активістів  - Тетяна Чорновіл, Ігор Луценко та Марія Лебедєва , на знак протесту проти забудови піднялись на будівельний кран.

У вересні  2012 року Київрада передала "Укрреставрації" земельну ділянку 1,02 га під будинком Гостинного двору на Подолі для його реконструкції під торгово-офісний центр із паркінгом.

Окружний адмінсуд Києва відмовив "Громадянській позиції" у позові про скасування рішення Київської міської ради , також суд відхилив клопотання захисників Гостиного двору в Києві про припинення будівельних робіт до завершення судового процесу.

З минулого року навколо Гостинного двору у Києві триває протистояння між місцевою владою та активістами, які намагаються захистити об'єкт від забудови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.