НОВИНИ

Опозиція у п’ятницю "підніматиме" Донецьк

У п’ятницю, 31 травня, у Донецьку, відбудуться марш та мітинг в рамках загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!», повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Згідно з повідомленням, 28 травня Донецька обласна парторганізація ВО «Батьківщина», відповідно до чинного законодавства, направила голові Донецької міської ради Олександрові Лук’янченку повідомлення про проведення 31 травня у Донецьку мирної ходи та мирного зібрання.

Хода, на чолі з лідерами опозиції, розпочнеться о 16.00 вулицею Артема від Донецького національного театру опери та балету ім. А. Солов’яненка.

По її завершенні відбудеться мітинг біля Донецької обласної державної адміністрації.

Опозиція також звернулася з відкритими листами до голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького, начальника Головного управління міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області Романа Романова та начальника головного управління СБУ в Донецькій області Олександра Пелеха.  Опозиція вимагає від керівництва області «вжити всіх необхідних заходів, передбачених законодавством України, необхідних для безперешкодного проведення громадянами зазначеного мирного зібрання, забезпечення громадського порядку, прав і свобод громадян».

Нагадаємо, 25 травня голова Донецької ОДА Андрій Шишацький на конференції Донецької обласної організації Партії регіонів сказав, що проти акції опозиції в Донецьку виступатимуть так само, як проти фашизму.

Однак  27 травня Шишацький заявив, що журналісти перекрутили його репліку.

"Вони перекрутили одне слово: з "відповіді" на "відсіч". З нічого зробили сенсацію", - сказав Шишацький, додавши, що деякі журналісти "почули те, що вони хотіли почути".

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.