НОВИНИ

«Бойові гноми» РПЦ проведуть військові навчання в Україні

Дитячий воєнізований загін «Бойові гноми» проведе в Україні навчання за підтримки Російської православної церкви. Про це повідомив отаман Об'єднання отаманів Криму, депутат Бахчисарайської райради від партії «Русское единство» Сергій Юрченко.

Загін «Бойові гноми» формується з 7-9-річних дітей з козацького військово-вишкільного табору «Російського єдності» під назвою «Крим-Січ».

«У цьому році він буде проходити у розширеному форматі в п'яти містах республіки. Крім учасників з Білорусії, Росії та Україні, у таборі візьмуть участь представники Абхазії, Південної Осетії і Придністров'я», – повідомив Сергій Юрченко.

Всі учасники табору живуть в жорстких військово-польових умовах, вивчають рукопашний бій за системою Кадочникова, навчаються основам бойової та вогневої підготовки тощо.

«Ви ж розумієте, природа порожнечі не терпить - якщо в Бахчисараї з'явилося ваххабітське лігво, має бути йому протидія», – додає він.

За його словами, спецслужби йому не допомагають.

«Приходили навіть нас перевіряти, ну ми зброю акуратно спакували подалі. Вони не ваххабітів, а нас по горах ловлять», - обурюється Юрченко.


Нагадаємо, 2010 році в бахчисарайському заповіднику Ескі-Кермен прямо під татарськими святинями проросійські козаки організували табір підготовки до «відображення мусульманського нашестя».

Минулого літа українська і кримсько-татарські організації вимагали закриття табору і порушення кримінальної справи проти його організаторів. Їх обвинувачувалися у підготовці проросійськи налаштованих озброєних бойовиків. Після перевірки МВС України відмовило в порушенні кримінальної справи проти керівництва козацького табору.

Довідка Тижня.

Православний табір «Крим-Січ», створений російськими козаками з Таганрогу і українськими запорожцями, функціонував наприкінці літа 2010 року в районі плато Ексі-Кермен під Бахчисараєм. Минулого року український політолог Олексій Гарань заявляв, що, ймовірно, табір створили з «метою відбиття нападу ісламістів». Експерт наголошував, що в Україні заборонені напівмілітарні («парамілітарні») утворення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги