НОВИНИ

Кузьмін переконує, що влада нещадно карає своїх і поблажлива до опозиції

За два з половиною роки до кримінальної відповідальності притягнуто набагато більше представників чинної влади, ніж усіх опозиціонерів за всю історію України. Про це заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

«Член правлячої коаліції Василь Волга (до липня 2011 року - голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. – Ред.) заарештований і досі перебуває під вартою. Начальник Державної інспекції з контролю за цінами Тетяна Рудь, голова Верховної Ради АР Крим Анатолій Гриценко, керівник Державного центру зайнятості Володимир Галицький. Ці прізвища і посади вам нічого не говорять? Всі вони - члени правлячої політичної команди. Всі були арештовані і засуджені за вчинення посадових злочинів», – зазначив він, заперечуючи тезу про порушення кримінальних справ лише стосовно членів колишнього уряду.

«За два з половиною роки в Україні притягнуто до кримінальної відповідальності представників чинної влади набагато більше, ніж усіх опозиціонерів разом за всю історію України. Після 2010 року до кримінальної відповідальності притягнуто 9 високопоставлених чиновників, які працювали в нинішньому Кабінеті міністрів України. Діючих глав адміністрацій, суддів і прокурорів, чиновників рангом нижче я взагалі не згадую», – додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.