НОВИНИ

Міндоходів нарахувало в Криму 77 мільйонерів

77 представників АР Крим задекларували понад 1 мільйон гривень доходу за 2012 рік. Про це повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ та громадськістю головного управління Міністерства доходів і зборів у автономії за підсумками кампанії декларування доходів.

Мільйонери є майже в усіх регіонах Криму. При цьому лідерами з отримання високих доходів є Сімферополь і Ялта.

"У зв'язку з отриманням спадщини та подарунків мільйонерами стали 28 жителів півострова, а 22 особи – в результаті продажу рухомого та нерухомого майна. Третю позицію в рейтингу займають доходи, отримані від двох і більше податкових агентів", - повідомили у кримському главку Міндоходів України.

"Понад 1 млн грн від кількох податкових агентів торік отримали 19 кримчан. Два кримські мільйонери заробили свої статки за межами України, один став багатим завдяки лотереї", - зазначили там.

За інформацією кримської податкової служби, кількість офіційних кримських мільйонерів у 2012 році становила 51 особу. Згідно з поданими деклараціями, доходи зазначеної категорії громадян сягнули понад 116 млн грн.

Нагадаємо, Державна податкова служба України раніше повідомляла, що найбільше мільйонерів – 916 – у Києві, у Донецькій області – 271, у Дніпропетровській – 216.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.