НОВИНИ

Намісник Януковича уточнив, що у Донецьку акції опозиції дадуть оцінку, а не відсіч

Влада Донеччини не має наміру організовувати відсіч акції "Вставай, Україно!" в Донецьку. Про це заявив голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький на прес-конференції 27 травня.

Шишацький сказав, що журналісти перекрутили його репліку з виступу на конференції обласної організації Партії регіонів 25 травня.

"Вони перекрутили одне слово: з "відповіді" на "відсіч". З нічого зробили сенсацію", - сказав Шишацький, додавши, що деякі журналісти "почули те, що вони хотіли почути".

"Відсіч передбачає дії. Відповідь-оцінку, розумієте?", - вказав він, уточнивши, що "обласна влада і губернатор не організовують дії, а громадяни самі дають відповідь-оцінку".

На запитання, чому на офіційному сайті облорганізації ПР також значиться «зможемо дати відсіч опозиціонерам» (сможем дать отпор – рос.), Шишацький сказав: «Це питання професіоналізму... Я не знаю, хто в кого списував».

Нагадаємо, Андрій Шишацький на конференції Донецької обласної організації Партії регіонів сказав, що проти акції опозиції в Донецьку виступатимуть так само, як проти фашизму.

"Зараз опозиція намагається реанімувати свою провалену акцію «Вставай, Україно!», провівши малоефективні мітинги по Західній і Центральній Україні, зібравши непереконливу акцію в Києві, вони хочуть підняти Схід України, починаючи з Донецька. Але я переконаний, що цим доморощеним революціонерам ми дамо відсіч, як це зробили на центральній площі проявам неофашизму в політиці", - сказав Шишацький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.