НОВИНИ

У Табачника запевняють, що "реформують" освіту за планом

Міносвіти виконало усі завдання Національного плану дій на 2013 рік, які передбачені на січень-травень. Про це відзвітував міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час сьогоднішнього засідання уряду, повідомляє прес-служба міністерства.

За словами Табачника, з 2013 року відповідно до Програми економічних реформ Міністерство розпочало третій, заключний етап, який має продовжити низку кроків щодо підвищення конкурентоспроможності української освіти та її інтеграції в єдиний європейський та світовий освітній простір.

«Напрям «Реформа освіти та розвиток науково-технічної сфери» Національного плану дій на 2013 рік передбачає виконання 29 завдань та заходів. Станом на 27 травня виконано – 7 заходів. Строк виконання 22 заходів ще не настав», – йдеться в повідомленні.

«Наголошуємо, що МОН виконало усі завдання Національного плану дій на 2013, які передбачені на січень-травень 2013!» - додала прес-служба.

Нагадаємо, газета "Коммерсанть-Украина" повідомила, що у звіті про реформування системи освіти в 2013 році, який міністр Дмитро Табачник повинен представити на закритому засіданні уряду, йдеться про виконання п'яти із 29 запланованих заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.