НОВИНИ

Захисників Гостинного двору забрала міліція

Захисники Гостинного двору Тетяна Чорновіл, Ігор Луценко та Марина Лебедєва спустилися з будівельного крана, на який вони залізли ще вранці, і їх забрали співробітники міліції.

Активісти спустилися самостійно без допомоги рятувальників, після цього їх відвезли до Подільського райвідділу МВС.

Інші активісти Гостиного двору відправилися до будівлі РВВС.

Зазначається, що в цей час у них виникали сутички з невідомими, які зривали наклеєні на паркані навколо Гостиного двору плакати.

Міліція у сутички не втручалася.

Як раніше повідомлялося, громадські активісти зранку заблокували роботи у Гостинному дворі, піднявшись на будівельний кран.

Нагадаємо, 20 вересня 2012 року Київрада передала "Укрреставрації" земельну ділянку 1,02 га під будинком Гостинного двору на Подолі для його реконструкції під торгово-офісний центр із паркінгом.

30 січня Окружний адмінсуд Києва відмовив "Громадянській позиції" у позові про скасування рішення Київської міської ради від 20 вересня 2012 про виділення "Укрреставрації" 1,02 га землі під Гостинним двором для його реконструкції під торгово-офісний центр із паркінгом. Також суд відхилив клопотання захисників Гостиного двору в Києві про припинення будівельних робіт до завершення судового процесу.

Раніше київська міська рада відмовилась підтримати передачу в комунальну власність Києва Гостинного двору.

З минулого року навколо Гостинного двору у Києві триває протистояння між місцевою владою та активістами, які намагаються захистити об'єкт від забудови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.