НОВИНИ

У Парижі тисячі людей знову протестують проти одностатевих шлюбів

У Парижі відбувається велика акція протесту, учасники якої висловлюють свою незгоду з прийнятим у травні законом, що дозволив одностатевим парам укладати шлюби і всиновлювати дітей.

Влада, стурбована можливістю заворушень, арештували десятки людей ще до початку протесту, який є першою великою демонстрацією з часу прийняття закону 18 травня. 

За безпекою стежать приблизно 4,5 тисячі поліцейських.

За словами міністра внутрішніх справ Мануеля Вальсу, радикальні активісти можуть під приводом проведення демонстрації почати заворушення.

Учасників акції підтримують члени консервативної опозиції.

Франція стала дев'ятою європейською країною, де відносини гомосексуальних пар тепер узаконені. Перше таке одруження у Франції пройде 29 травня в Монпельє на півдні країни.

Нагадаємо, 23 квітня депутати нижньої палати парламенту Франції – Національних зборів – схвалили законопроект, який легалізує одностатеві шлюби і дає можливість таким подружжям усиновлювати дітей.

Водночас у країні відбулася низка акцій протесту. Зокрема у березні у Парижі відбулася акція супротивників ініціативи Олланда, яка зібрала кілька сотень тисяч демонстрантів.

Як відомо, 17 травня Конституційна рада Франції визнала, що закон про одностатеві шлюби не суперечить основному законодавству країни.

18 травня президент Франції Франсуа Олланд підписав закон про одностатеві шлюби.

Франція стала чотирнадцятою країною у світі (і восьмою у Європі), яка дозволила одностатеві шлюби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.