НОВИНИ

"Український тиждень": Янукович наслідує досвід Мілошевича

Під прикриттям боротьби з «фашизмом» влада насаджує в країні бандитські порядки. Про це йдеться у новому числі журналу «Український тиждень».

"Зрощення влади й вуличних бойовиків, зокрема вихідців із криміналітету, було однією з ознак нацизму, фашизму, російського політичного православ’я – чорносотенства. В 1990-х до послуг криміналітету вдався сербський авторитарний націонал-соціаліст і диктатор Слободан Мілошевич, який фактично зробив бандитів хребтом своєї влади: ті захопили тіньовий бізнес, торгівлю", - відзначають оглядачі, вказуючи, що останні події в Україні свідчать, що цю модель приміряє на себе й "антифашистський" режим Януковича.

"Підтвердженням слугує, зокрема, красномовна поведінка правоохоронців під час подій 18 травня. Є десятки фото- й відеофактів, коли міліціонери жодним чином не реагували на агресію "антифашистів" кримінальної зовнішності щодо опозиціонерів та представників ЗМІ", - пише видання.

Оглядачі додають, що показовим також є те, що Вадим «Румун» Тітушко з Білої Церкви тренувавсь у клубі «Будо», який діє на території райуправління міліції, а  БРДМ, який вів підполковник МВС та супроводжував автомобіль ДАІ, без санкції міліції  ніколи не з’явився б у центрі столиці.

Більше про це читайте у статті «Антифашизм режиму Януковича» у № 20 «Українського тижня»

Як відомо, у день акції опозиції та "антифашистського" мітингу ПР у Києві  відбулось зіткнення свободівців та чоловіків спортивної статури. Журналістка Ольга Сніцарчук та фотограф Влад Содель постраждали, знімаючи сутичку.

За вимогою опозиції, 21 травня у Верховній Раді міністр МВС Віталій Захарченко звітував про розслідування інциденту.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.