НОВИНИ

У Таджикистані через відео про весілля сина президента заблокували YouTube

В Таджикистані вхід на відеопортал YouTube майже повністю заблокований. Про це повідомив голова асоціації інтернет-провайдерів республіки Асоміддін Атоєв.

Доступ до порталу не заблокував лише один із шести провайдерів і один із шести операторів мобільного зв'язку.

«Ми спробували дізнатися причину закриття доступу до YouTube у голови Служби зв'язку країни Бега Зухурова, але його телефон, як і телефони його заступників, мовчать, при цьому інтернет-провайдери отримали або письмове розпорядження про закриття відеохостингу, або смс-повідомлення», – розповів Атоєв.

YouTube у Таджикистані блокують втретє, починаючи з липня минулого року. Проблеми із доступом до сайту в Таджикистані почалися після того, як 18 травня там була викладена програма телеканалу К+ про весілля старшого сина президента Таджикистану Рустама Емомалі. Це відео викликало великий інтерес серед користувачів інтернету.

Відео, продемонстроване на телеканалі К+ таджицькою мовою з коментарями відомого опозиційного політика і журналіста Дододжона Атовуллаева, який критикує президента Таджикистану Емомалі Рахмона, викликало широке обговорення серед інтернет-користувачів.

Раніше у Таджикистані блокували Facebook і «Радіо Свобода».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.