НОВИНИ

Азаров обурений тим, що свободівці зняли двері в Київраді

Народні депутати та депутати місцевих рад, які порушують закон, мають нести покарання. Про це написав прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на питання про останній "штурм Київради" народними депутатами від "Свободи".

"Факти перешкоджання роботі органів державної влади або місцевого самоврядування, тим більше пов'язані з ламанням дверей, мене не лише обурюють, але я вважаю, що все це відбувається від безкарності тих, хто це робить. І якщо їм один раз це сходить з рук, то вони ще більш нахабно йдуть вдруге на порушення закону", - написав Азаров, відповідаючи на зауваження одного з користувачів про безкарність депутатів від ВО "Свобода", які "ламають двері в Київраді".

Азаров додав, що органи прокуратури мають реагувати на це "принципово і рішуче", а якщо йдеться про народного депутата, якщо його вчинки вимагають кваліфікації як кримінального злочину, то треба негайно звертатися до Верховної Ради з пропозицією позбавлення депутатської недоторканності.

"У будь-якій цивілізованій країні такі дії є грубим порушенням закону і викликають негайну реакцію. Я сподіваюсь, що в цьому питанні порядок буде наведено", - додав прем'єр.

Нагадаємо, 22 травня  народні депутати від ВО "Свобода" зняли двері в сесійній залі Київради, щоб забезпечити доступ до сесійної зали своїх помічників.  

Столична міліція проводить перевірку за фактом пошкодження вхідних дверей до зали Київради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.