НОВИНИ

Звільненого мера Черкас викликали на допит

Звільненого мера Черкас Сергія Одарича 24 травня допитали у справі про звільнення працівників виконкому Черкаської міськради.

«Допит стосувався окремих звільнень працівників виконкому 5 — 6 років тому. Але ці справи кілька разів пройшли перевірки прокурорів, суддів і тому скрізь була відмова у порушенні кримінальної справи за відсутності складу злочину. А зараз раптом розпочалося кримінальне провадження, бо побачили, що хтось скоїв злочин. Усі ці події я розцінюю як політичне замовлення. Не випадково ж вони збігаються із подіями "заколоту" у міській раді», - повідомив Сергій Одарич.

Він додав, що  телеграму про запрошення на допит він отримав днем раніше. «Мене дуже здивувало те, прокурор ще не підписав підозру, але на допит уже викликали», - додав він.

Наступний допит призначено на 28 травня.

Нагадаємо, 23 травня Соснівський райсуд відмовив у задоволенні адміністративного позову Сергія Одарича до Черкаської міської ради про визнання протиправними та скасування рішення про дострокове припинення повноважень міського голови і поновлення його на посаді.

 У коментарі після засідання суду адвокат Одарича Валентина Теличенко заявила, що це рішення стало ще одним з тих, що свідчать про проблеми правосуддя в Україні і негативно позначиться на репутації країни.

24 квітня депутати Черкаської міськради достроково припинили повноваження мера Черкас Одарича. ”За” проголосували 40 депутатів із 42 присутніх. Рішення про відставку мера ініціювали представники фракції Партії регіонів.  Проте Одарич вважає рішення нелегітимним, оскільки для такого рішення потрібно 2/3 голосів, а в Черкаській міськраді голосують 60 депутатів і міський голова. Відповідно, дві третини - це 41.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.