НОВИНИ

Попов: Київрада може працювати до виборів

Київська міська рада буде легітимною до моменту обрання киянами її нового складу. Таку думку висловив голова КМДА Олександр Попов в інтерв`ю УНІАН.

«Це просто надумана тема. В українському законодавстві існує принцип безперервності влади: представницький орган виконує обов’язки до прийняття присяги нового складу», – сказав він.

Стосовно можливої дати виборів Попов наголосив, що рішення про це має ухвалити Конституційний Суд, в якого є для цього повноваження.

Разом з тим, Попов зазначив, що питання обрання Київради жодним чином не стосується роботи міської держадміністрації. Він пояснив, що кияни обирають представницький орган влади, а КМДА «як працювала, так і буде працювати».

Як відомо, 2 червня завершується визначений Конституцією України термін повноважень Київської міської ради та мера столиці. Громадськість і опозиція вимагають виборів депутатів Київради, називаючи діяльність столичної ради й голови Київської міськдержадміністрації незаконною з 2 червня.

Між тим, секретар Київради Галина Герега заявила, що Київрада працюватиме до рішення Верховної Ради або до роз'яснення ситуації Конституційним судом.

Партія регіонів заявляє, що не голосуватиме за призначення виборів у Києві до оголошення рішення Конституційного Суду з цього питання.

11 квітня Конституційний Суд перейшов до закритої частини розгляду подання 48 народних депутатів від Партії регіонів про вибори в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.