НОВИНИ

Рівне може залишитись без гарячої води до осені

У Рівному 27 травня буде припинено централізоване гаряче водопостачання населенню на невизначений термін у зв’язку з проведенням теплопостачальними підприємствами міста Рівного повномасштабних ремонтно-відновлювальних робіт. Про це повідомила прес-служба Рівнеради.

Менеджер зі зв’язків з громадськістю підприємства "Рівнетеплоенерго" Марія Кірюшина повідомила, що  відключення гарячого водопостачання вирішено провести в понеділок, 27 травня. Як довго воно триватиме, за її словами, не визначено.

За словами заступника начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимира Лапюка, подача гарячої води припиняється по всьому місту.

«Не припинятимемо постачання гарячої води лише у лікарнях: міській, дитячій, обласній та перинатальному центрі», – зазначив він.

«Не буду забігати, але заплановано, що ці роботи закінчаться до 1 жовтня. Як буде – побачимо», –  зауважив Лапюк.

У прес-службі Рівнеради також зазначили, що у лікувальних закладах міста подача гарячої води не припинятиметься. Окрім того, продовжуватиметься подача гарячої води у ті об’єкти, обслуговуванням яких опікується компанія «Еско-Рівне». 

Як повідомлялось, 13 травня Хмельницький та Рівне залишилися без гарячої води. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.