НОВИНИ

Прокуратура зацікавилась каштанами Попова

За результатами перевірки, проведеної за дорученням прокуратури Києва, щодо закупівлі каштанів, висаджених на Хрещатику, встановлено факти розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму майже один мільйон гривень. Про це заявила начальник відділу прокуратури міста Києва Леся Багінська, повідомляє прес-служба прокуратури.

За її словами, перевіркою встановлено, що наприкінці 2012 року комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Шевченківського району уклало з ТОВ «Професійний садівник» договір на постачання саджанців дерев каштана кінського м’ясочервоного Бріоті.

За документами, з 289 саджанців, які планувалося висадити на головній вулиці столиці, 200 дерев були закуплені за державні кошти на загальну суму майже один мільйон гривень.

В подальшому, не перевіривши відповідність закуплених дерев сорту, зазначеному у договорах, посадовці підприємства, як зазначає прокуратура, перерахували на розрахункові рахунки приватного підприємства зазначену суму.

Таким чином в діях комунальників вбачається розтрата бюджетних коштів, а з боку керівництва ТОВ «Професійний садівник» - їх привласнення.

«Внаслідок вказаних зловживань бюджету столиці завдано масштабних збитків, які практично дорівнюють 1 000 000 гривень», – зазначила Багінська.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення столичною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч.5 ст.191 КК України – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчим київської міліції.

Нагадаємо, раніше радник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак повідомив, що із 285 каштанів, висаджених навесні цього року на Хрещатику, лише 2 виявилися сорту Бріотті, який замовляла КМДА.

Для з'ясування ситуації з підміною саджанців каштанів до Італії вирушають представники столичної влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.