НОВИНИ

Азаров оголосив Перший національний єдиним об’єктивним телеканалом України

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає телеканал "Перший національний" єдиним об'єктивним телеканалом. Про це він сказав під час зустрічі зі співачкою Златою Огневич.

Під час зустрічі представник Першого національного телеканалу розповів, що фінал Євробачення дивився практично кожний 4-й українець й були зафіксовані високі рейтинги.

У відповідь на це прем'єр нагадав, що колись поставив завдання, щоб Перший національний став найбільш рейтинговим телеканалом у країні.

"Для нас дуже важливо, щоб єдиний об'єктивний у країні канал... а Перший канал дійсно максимально об'єктивний, ми ніколи не нав'язуємо Першому каналу ніяких точок зору й хочемо, щоб на ньому завжди були представлені різні точки зору й щоб він був цікавий глядачам, і щоб за абсолютно об'єктивними характеристиками вийшов на перше місце", - сказав Азаров.

При цьому він звернувся до присутніх на зустрічі представників інших телеканалів із проханням не ображатися на його думку.

Нагадаємо, 2 квітня Шевченківський районний суд Києва зобов’язав Національну телерадіокомпанію (в ефірі мовить як "Перший національний") спростувати недостовірну інформацію про обвинувачуваного у справі про теракти в Дніпропетровську Дмитра Реву.

Зі слів адвоката Реви, 18 жовтня в ефірі "Першого національного" було продемонстровано фільм "Пекельне пекло" про теракти в Дніпропетровську, у якому викладалася перекручена інформація, матеріали, які були захищені таємницею слідства, а також вигадана інформація про його підзахисного.

За даними моніторингу, який проводить громадська організація «Телекритика»,   Перший національний впродовж останнього часу не поступається лідерством за кількість замовних матеріалів та замовчуванні тем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.