НОВИНИ

Попов перед виборами мера намагається переконати киян у своєму таланті доброго господарника

До Дня Києва у рамках реконструкції транспортної розв'язки на Поштовій площі буде відкрито естакаду, але повністю реконструкцію цієї площі буде завершено до кінця літа. Про це повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов в інтерв'ю газети "Сегодня".

"Повністю оновлену Поштову площу кияни побачать уже до кінця літа. Роботи там тривають згідно з графіком, реконструкція відбувається поетапно – вже перенесено на Рибальський півострів пам'ятник Морякам героїчної Дніпровської флотилії, до Дня Києва планується завершити будівництво естакади", – сказав Попов.

За його словами, вулиця Сагайдачного стане пішохідною після остаточного завершення реконструкції Поштової площі.

"Я вважаю, що Києву потрібні пішохідні вулиці, на прикладі європейських міст ми бачимо, що вони відіграють величезну роль у створенні особливої атмосфери, неповторного обличчя міста, стають осередком того, що називається міським життям", – додав він.

Також голова КМДА пообіцяв, що станцію метро "Теремки" точно буде відкрито до Дня Незалежності.

"Дійсно, такі плани стосовно "Теремків" були (відкрити до Дня Києва – Ред.), але через перебої з фінансуванням їх довелося переглянути", – сказав Попов.

При цьому він нагадав, що з державного бюджету на ці цілі було виділено 96 млн грн.

"Нині, коли місто отримало цільовим траншем із державної казни 96 млн грн, бюджет цього будівництва повністю сформовано. Я думаю, що терміни здачі більше відсувати не доведеться, і до Дня Незалежності України кияни отримають нову станцію метро", – зазначив голова КМДА.

Як повідомлялось, Києву бракує коштів на реконструкцію Поштової площі.

Нагадаємо, реконструкція Поштової площі в Києві розпочалась у липні 2012 року. Передбачалося, що вартість робіт становитиме 404 млн грн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.